Produkto aprašymas

Su švariais ir nesuglamžytais drabužiais visuomet savimi pasitikėsite. Naudodamiesi greitojo įkaitinimo ir tolygaus garų paskirstymo funkcijomis lengvai ir sparčiai išlyginsite susiglamžiusius drabužius.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Greitas ir galingas.

Greitasis įkaitinimas garantuoja, kad drabužius galėsite lyginti jau po 60 sekundžių. O tolygiai paskirstytas garų srautas tobulai išlygins ir atgaivins jūsų drabužius.

Didelis nuimamas 1,2 l vandens bakelis.

Nuimamą vandens bakelį lengva pripildyti vandens tiesiog pakišus po čiaupu. Didelis 1,2 l bakelis reiškia, kad išlyginsite daugiau drabužių iki bakelį reikės papildyti.

Įbrėžimams atsparus lygintuvo padas.

Patirkite lyginimo garais privalumus ir tai, kaip lengvai drabužiais slysta įbrėžimams atsparus „GLISSIUM XXX“ padas. Tolygiai paskirsto garą ir lengvai slysta, todėl gerai išlygina visomis kryptimis.

Karšto pado indikatorius.

Taip pat žinosite, kada lygintuvą bus saugu padėti į laikymo vietą. Lygintuvo priekyje integruotas karšto pado indikatorius, kuris informuoja jo temperatūrą.

Automatinio valymo funkcija.

Apsaugokite garų stotelę nuo kalkių nuosėdų, kad pasirūpintumėte jos ilgaamžiškumu. Naudodami „FlushClean“ funkciją, kalkių nuosėdas lengvai pašalinsite praskalaudami sistemą vandeniu.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone