Hob2Hood® technologija - kas tai?

Užtikrina garų rinktuvo automatinį valdymą tiesiai nuo kaitlentės paviršiaus.  Gaminant maistą, garų rinktuvas automatiškai įsijungs ir pritaikys garų ištraukimo galią priklausomai nuo gaminimo proceso intensyvumo. Susitelkite ties maisto ruošimu, „Hob2Hood®“ garų rinktuvo technologija (taikoma integruotiems ir kamino tipo) pasirūpins garais ir gaiva virtuvėje. 

<Žiūrėti video

Ar tai tiks mano virtuvėje?

Įmontuojamas ar kamino tipo garų rinktuvas

Įmontuojamas garų rinktuvas yra šiek tiek paslėpiamas, taip pat - suteikia galimybę išnaudoti virš jo esamą spintelės erdvę. Kamino tipo garų rinktuvas, be savo tiesioginės garų ištraukimo paskirties, taps ryškių interjero elementu Jūsų virtuvėje. 

Su ventiliacijos anga arba be jos

Ne visuose virtuvėse įmanoma prijungti garų rinktuvus prie ventiliacijos angų. Jeigu tai yra neįmanoma, galite rinktis iš tokių garų rinktuvų modelių, kurie recirkuliuoja orą per anglinius filtrus, taip panaikinant kvapus.  Tokio tipo garų rinktuvuose reikės reguliariai keisti filtrus, tačiau, jie užtikrins gaivų orą be išvedimo į ventiliacijos angą.

Kamino tipo garų rinktuvai Electrolux
naujas garų rinktuvas Electrolux

Galingas garų rinktuvas

Aukšto veiksmingumo garų rinktuvas, su keičiamais filtrais ir keliomis savireguliuojančiomis oro ištraukimo greičio nuostatomis, pašalins visus maisto gaminimo kvapus. Energetinė efektyvumo klasė A+

Tylus, bet tuo pačiu galingas veikimas

Baigus gaminti maistą, įjunkite "BREEZE" / Vėjelio režimą. Oro ištraukimo lygis sumažės iki minimaliausio ir veiks 10 minučių (išsijungs automatiškai). Tai reiškia, kad galėsite mėgautis maistu tyloje, tuo pat metu oras virtuvėje bus gryninamas. 

LED apšvietimas

Lengvai sureguliuokite garų rinktuvo apšvietimą mūsų pritemdomais šviesos diodais. Nesvarbu, ar kuriate jaukią atmosferą, ar sutelkiate dėmesį į maisto gaminimą, lemputės gali įsijungti aukštyn ir žemyn, priklausomai nuo atliekamos užduoties.