Produkto aprašymas

Dulkių siurblys šluota

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Didesnis galingumas perpus tyliau*

Galingesnis ir tylesnis. „600“ serijos belaidis dulkių siurblys pasižymi didesne siurbimo galia valant grindis, be to, tiekiamas su naujuoju varikliniu antgaliu, skleidžiančiu mažiau triukšmo. Padeda išvalyti grindis namuose ir nevargina ausų.

* Palyginti su „Electrolux“ modeliu WQ61-42GG, pagal vidinius bandymų rezultatus. Dulkių surinkimo našumas matuojamas pagal 59F-IEC 62885-2 2 leidimo FDIS. Rankinio įrenginio garso galios lygis perpus mažesnis (–3dBa), matuojant pagal ISO 3743.

Įvairiems paviršiams valyti skirtu antgaliu nuvalykite skirtingus paviršius.

Nebereikės keisti. Nuvalykite skirtingus paviršius vos vienu galingu antgaliu. Galingas įvairiems paviršiams skirtas antgalis tinka tiek kilimams, tiek kietoms grindims – antgalio keisti nereikia. Dulkių valymas be jokių rūpesčių.

Daugiau švaros, mažiau triukšmo

Tai yra kol kas tyliausias mūsų siurblys.** Šis belaidis dulkių siurblys galingai užtikrina švarą, o jo variklis suprojektuotas taip, kad veiktų tyliau, bet dėl to nebūtų silpnesnis.

** Vidiniais bandymais pagal ISO 3743 su rankiniu įrenginiu (2021 m. rugpjūčio mėn.), palyginti su kitais „Electrolux“ belaidžiais įrenginiais, pvz., modeliu WQ61-42GG.

Atsisveikinkite su įkyriais gyvūnų plaukais – tuo pasirūpins antgalis „PetPro+“

Plaukuotieji draugužiai visur palieka plaukus? Nieko tokio. Antgalis „PetPro+“ specialiai sukurtas gyvūnų plaukams išvalyti. Nuo sofų iki gyvūnų guolių – antgalis „PetPro“ susiurbia gyvūnų plaukus nuo visų jūsų baldų.

Su įvažiuojamąja įkrovimo stotele nereikės nieko kilnoti

Pavargote kilnoti sunkius dulkių siurblius? Naudojant įvažiuojamąją įkrovimo stotelę jums nebereikės kilnoti dulkių siurblio, kad jį paimtumėte arba padėtumėte į vietą. Lengva pradėti, lengva pabaigti.

Užtikrina iki 55 minučių naudojimo trukmę.

Šio belaidžio siurblio akumuliatorius suteikia Jums galimybę visiškai įkrautu akumuliatoriumi valyti iki 55 minučių***.

*** Vidiniais bandymais su rankiniu siurbliu minimaliu režimu pagal IEC 62885-4.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone