Produkto aprašymas

Pademonstruokite visą savo vyno kolekciją, sudėtą į „700 Perfect Shelving“. Ištraukiamosios aukštos klasės medinės lentynos suprojektuotos su optimaliais tarpais sutalpinti visus pagrindinius 750 ml butelius – net ir Jūsų mėgstamą šampaną – kad nenusitrintų jų etiketės.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„Single-Zone Pro“ idealiai tinka vynui laikyti

Vyno spintelė „Single Zone Pro“ idealiai tinka visų rūšių vynui laikyti trumpą arba ilgą laiką ir joje galima nustatyti bet kokią temperatūrą nuo 5 °C iki 20 °C.

Someljė lygio vyno rūsio valdymas. Naudojantis programėle „ONEO“

Naudodamiesi programėle „OENO Cellar Management“ galite skenuoti, sekti, valdyti ir papildyti savo kolekciją keliais palietimais pirštu. Programėlė, palaikoma „Vivino“ ir ištobulinta mūsų someljė grupės, pateikia patarimus apie vyno derinimą prie maisto ir ekspertų rekomendacijas.

Išsaugokite savo vyną naudodamiesi „Cellaring Pro 5 Fundamentals“

Užtikrinkite tobulas sąlygas savo vynui išsaugoti ir pasirūpinkite, kad jis bręstų tolygiai su mūsų „Cellaring Pro 5 Fundamentals“: stabili temperatūra, didesnis kaip 50 % drėgnis, tamsi laikymo vieta, aplinka be vibracijų ir kokybiškas oro srautas.

Šoninis apšvietimas „Side LED Illumination“. Idealus Jūsų vyno apšvietimas

Su „Side LED Illumination“ galite sukurti ir valdyti idealų savo vyno kolekcijos apšvietimą, kad puikiai matytųsi kiekviena lentyna.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
paplūdimio, uolų ir lūžtančių bangų vaizdas