PA91-404GY

Oro valytuvas „Pure A9“ 442 m3/h

Produkto aprašymas
hidden
Išparduota
hidden
Stebėkite produktą
SpalvaPilka
Ventiliatoriaus greitis9
Filtravimas5 etapų: pirminis filtras, antibakterinis sluoksnis, iš anksto įkrautas tikrasis EPA12 filtras, aktyviosios anglies sluoksnis ir jonizatorius
Energijos suvartojimas (vatais)4 - 28
Rekomenduojamas plotui (Boverket), m²92
Filtras komplekte„BREEZE360 Complete“ oro filtras. Modelis: EFDBRZ4
„Wi-Fi“ sąsajaYra
Maitinimo laido ilgis, m2
Produkto aprašymas
Naujas, nuotolinio valdymo ryšio sąsają turintis oro valytuvas prisitaiko prie jūsų aplinkos pokyčių.
Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404GY
Reaguoja į jūsų aplinką

Unikali „PureSense“ sistema nuolat matuoja patalpų ir lauko oro kokybės lygius ir automatiškai reguliuoja oro valymo greitį, kad sugrįžtumėte į sveiką patalpų aplinką.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404GY
Pritaikytas filtravimas pagal jūsų poreikius

Pritaikykite savo „Pure A9“ savo asmeniniams poreikiams, naudojant mūsų 360 laipsnių filtrus ir 5 lygių oro filtravimą. Pasižymi HEPA filtravimu, galinčiu filtruoti iki 99,5 % ore esančių teršalų, kurių dydis siekia 0,3 mikrono.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404GY
Nuolatinis stebėjimas

Nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate, stebėkite ir optimizuokite namų oro kokybę naudodami programėlę arba atsipalaiduokite ir leiskite „Pure A9“ tai padaryti už jus. Patikrinkite per tam tikrą laikotarpį atliktą darbą, gaukite suvestines arba tiesiog pakoreguokite savo nuostatas. „Pure A9“ programėlė yra puikus oro kokybės asistentas.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404GY
„AirSurround“ sistema sukurta taip, kad pasiektų visus kambario kampus

„AirSurround“ sistema sukuria galingą, bet tolygų patalpų oro spiralinį judėjimą, kuris efektyviai cirkuliuoja ir valo orą iki 3 kartų greičiau nei ankstesnės kartos. „Pure A9“ rekomenduojama patalpoms iki 92 m² (remiantis Švedijos oro keitimo per valandą normomis) ir 37 m² (AHAM)

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404GY
Tyliai išmanus

Su minimaliu, vos 17 dB(A)*, veikimo garsu jūsų „Pure A9“ veikia taip tyliai, kad beveik nepastebėsite. Net ir esant maksimaliam veikimo režimui, triukšmo lygis yra tik 49 dB(A)* - tylesnis nei vakarienės pokalbis namuose. *išmatuota 1 m atstumu prieš gaminį.