Produkto aprašymas

Naujas oro valytuvas, su nuotolinio valdymo galimybėmis, prisitaiko prie jūsų aplinkos pokyčių.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Reaguoja į jūsų aplinką

Unikali „PureSense“ sistema nuolat matuoja patalpų ir lauko oro kokybės lygius ir automatiškai reguliuoja oro valymo greitį, kad sugrįžtumėte į sveiką patalpų aplinką.

Pritaikytas filtravimas pagal jūsų poreikius

Pritaikykite savo „Pure A9“ savo asmeniniams poreikiams, naudojant mūsų 360 laipsnių filtrus ir 5 lygių oro filtravimą. Pasižymi HEPA filtravimu, galinčiu filtruoti iki 99,5 % ore esančių teršalų, kurių dydis siekia 0,3 mikrono.

Nuolatinis stebėjimas

Nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate, stebėkite ir optimizuokite namų oro kokybę naudodami programėlę arba atsipalaiduokite ir leiskite „Pure A9“ tai padaryti už jus. Patikrinkite per tam tikrą laikotarpį atliktą darbą, gaukite suvestines arba tiesiog pakoreguokite savo nuostatas. „Pure A9“ programėlė yra puikus oro kokybės asistentas.

„AirSurround“ sistema sukurta taip, kad pasiektų visus kambario kampus

„AirSurround“ sistema sukuria galingą, bet tolygų patalpų oro spiralinį judėjimą, kuris efektyviai cirkuliuoja ir valo orą iki 4 kartų greičiau nei ankstesnės kartos. „Pure A9“ rekomenduojama patalpoms iki 129 m² (remiantis Švedijos oro keitimo per valandą normomis) ir 52 m² (AHAM)

Tyliai išmanus

Su minimaliu, vos 17 dB(A)*, veikimo garsu jūsų „Pure A9“ veikia taip tyliai, kad beveik nepastebėsite. Net ir esant maksimaliam veikimo režimui, triukšmo lygis yra tik 49 dB(A)* - tylesnis nei vakarienės pokalbis namuose. *išmatuota 1 m atstumu prieš gaminį.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.