-

Kaip švarūs namai yra atsakingi už jūsų gerą savijautą

Mes įsitikinę, kad švari aplinka gali pakeisti gyvenimą. Net 81% teigia, kad jie laimingesni švariuose namuose, 85% jaučiasi labiau atsipalaidavę ir 76% geriau miega*. Mes norėjome įsitikinti, ar galėtumėme per vieną naktį paveikti nuotaiką kaimynystėje tiesiog valant. Pažiūrėkite mūsų aukščiau esantį eksperimentą ir paskaitykite apie tai, kaip mes užsibrėžėme tikslą kurti produktus, kurie palengvina valymą. 

*Hunting Dynasty, švarios aplinkos įtaka žmonių laimei (Clean Environment´s Impact on People´s Happiness), Gegužė, 2019

Electrolux padeda valyti lengviau

Mes puikiai suprantame, kad valymas gali pareikalauti tiek psichologinių, tiek fizinių pastangų. Mes taip pat žinome, kad gyvenimas švariuose namuose gali paversti jaustis jus laimingesniais ir pagerinti bendrą savijautą. Būtent todėl mes kuriame dulkių siurblius, į jūsų rankas perteikiant kuo mažiau svorio, bet pakankamai galios. Taigi, savo namus galite išvalyti daug lengviau ir jaustis geriau.

Naujasis, pastangų nereikalaujantis Pure Q9

Pure Q9 yra mūsų pats stilingiausias, praktiškas ir tylus belaidis dulkių siurblys. Įkvėpti prabangių namų interjerų, Pure Q9 suteikėme dizainą, kuris puikiai dera su moderniais namų interjerais. Lengvas ir universalus, valymas dar niekada nebuvo toks paprastas.

Sužinoti daugiau

Naujasis robotas Pure i9.2

Šis trikampio formos dulkių siurblys–robotas turi integruotą 3D regėjimą, kuris sukurtas pastebėti, pasiekti ir idealiai išvalyti kiekvieną namų kampelį. Dėka ypatingų valymo galimybių, Pure i9.2 atsimena jūsų namus ir gali būti valdomas Pure i9 programėlėje. Jis pastebi, įvertina ir valo, preciziškai.

Namai, kuriuos kuriate Jūs

Namai yra daug daugiau nei keturios sienos ir stogas. Įsirengdami, apstatydami ir tvarkydami namus paverčiate juos savais. Kai pasirūpinate savo aplinka, gyvenimas pasidaro dar gražesnis.

Tylus ir malonus valymas

Tvarkymasis su dulkių siurbliu „UltraSilencer™ Zen“ yra ne triukšmingas darbas, o maloni ir raminanti veikla.