Atraskite

Maisto ruoša

Visa trintuvų kolekcija „Masterpiece Collection™“
LENGVAS VALYTI DIZAINAS

Aukščiausios kokybės medžiagos ir aptakūs, lengvai valomi stilingų ir funkcionalių virtuvės įrankių paviršiai

Lengvas valyti virtuvės kombaino valdymo skydelio dizainas

Atskleidžiame „Masterpiece Collection™“

„Masterpiece Collection™“ įkvėpė geriausi pasaulyje virtuvės šefai. Kiekvienas trintuvas yra išmaniai sukurtas, pagerinantis darbą bet kurioje virtuvėje, pavyzdžiui, ašmenys „TruFlow®“, padengti titanu. Itin tvirtas ir patvarus – galite vėl ir vėl smulkinti, trinti ir ruošti tyrę netgi iš kiečiausių ingredientų.

Stalinis trintuvas ant virtuvės stalviršio

Kruopštus trynimas,
intensyvus skonis

Mėgaukitės šviežiais vaisių ar daržovių kokteiliais, sutrintais naudojantis mūsų maišytuvu. Greitaeigiai maišytuvai pakelia trinamų produktų temperatūrą, o su sumanaus „PowerTilt®“ dizaino ir lėtesnio variklio maišytuvu trinami vaisiai ir daržovės išlieka vėsūs, todėl kokteilyje apstu natūralių maistinių medžiagų. Be to, maišytuvas nesutraiško sėklų, todėl yra mažiau rizikos, kad vaisių kokteilyje bus rupių karčių nuosėdų.

Šviežiai pagamintas žalių daržovių kokteilis stiklinėje su šiaudeliu
Pjaustykite, smulkinkite, trinkite ir plakite

Tapkite profesionaliais šefais, naudodamiesi specialiai sukurtais pjaustymo ir maišymo priedais

Trintuvas „Immersion“ su plaktuvu plaka grietinę

Geriausi produktai. Išskirtinis skonis.

Gražiausiose Prancūzijos vietose ieškojome geriausių maisto produktų. Suradę pagaminome iš jų tirštą naminę sriubą su trintais žirneliais. Sekdami vaizdo įraše pateiktą receptą, pagaminkite šį skanų patiekalą savo šeimai ir draugams. 

Virtuvės kombainas ant virtuvės stalviršio

Tobulai palenktas

„PowerTilt®“ – paprastas, bet tiek daug keičiantis dizaino patobulinimas. Tam, kad maistas išties būtų sutrintas, daugiau nebereikia jo darsyk maišyti inde. „Masterpiece Collection™“ virtuvės kombainas yra išlenktas, kad jame esantį maistą nuolat pasiektų kombaino ašmenys. Tai reiškia, kad būgno viduje esantys produktai sutrinami tolygiai ir greitai.

Išmokite kurti naujus skonius

Sumanus paruošimas naudojant „Masterpiece Collection“ atskleidžia geriausias kiekvieno ingrediento savybes

Sluoksniuotos tešlos vieno kąsnio sumuštinukai yra tobulas užkandis

Puri sluoksniuota tešla su voveraičių tapenada

Atskleiskite puikaus skonio paslaptį pasitelkdami „Masterpiece Collection™“ virtuvės kombainą. Be jokio vargo sumaišykite sluoksniuotą tešlą virtuvės kombainu. Tuomet stambiai supjaustykite paskrudintas voveraites, sumaišykite jas su plaktuvo priedą turinčiu trintuvu „Immersion“ išplakta grietine. Gautą tapenadą dėkite į tešlą, pagardinkite švedišku delikatesu vadinamais aukšlės ikrais. Tobuli vieno kąsnio užkandžiai.  

Stilingas trintuvas „Immersion“ tvarkingai padėtas ant virtuvės stalviršio

Meistriškas maišymas,
turbo greitis

Trintuvu „Immersion“ vienalytės tekstūros gaminius paruošite greitai ir su mažiau pastangų. Unikali technologija „TruFlow® Pro“ ingridientus sumaišo greitai ir tolygiai, todėl skonis tampa intensyvesnis. Šis galingas trintuvas yra lengvai valomas, turi titanu padengtus ašmenis ir turbo variklį, todėl juo lengva trinti vaisius ir daržves. Trintuvo galvutė yra lygaus paviršiaus, todėl nepažeis kitų indų paviršių. 

Daržovių padažas su gabalėliais ant išvirtų makaronų

Trintuvu „Immersion“ gaminamas prabangus šokolado putėsių pyragas ir aviečių tyrė

Profesionalus kūrybiškumas

Kasdien ir be pastangų gaminkite tarytum restorane. „Electrolux“ jau 90 metų dirba su prestižiniais restoranais visame pasaulyje, todėl nuolat tobulina prietaisus, idant būtų lengva išgauti patį geriausią skonį. Kad sužinotumėte, kiek daug galite nuveikti su „Masterpiece Collection™“, pristatome jums įkvepiančius receptus.