Dabar gaminate Jūs

Dabar gaminate Jūs

Įkvėpimo šventė

Visiems kartais reikia šiek tiek įkvėpimo. Ruošdamiesi tingiems sekmadienio pusryčiams ar vakarėliui su draugais džiaukitės maisto gaminimo procesu. Tam Jums siūlome paprastų vaizdo receptų, idėjų ir naudingų patarimų. Dabar gaminate Jūs!

Ispaninio šalavijo sėklų pudingas su migdolų sviestu ant skrebučio

Šį nuostabų pusryčių pudingą gaminkite iš vakaro. Tai skanus ispaninio šalavijo sėklų, sultingų mėlynių, namuose paruošto anakardžių pieno ir džiovinto kokoso derinys. Patiekite jį su skrebučiais ir migdolų sviestu, kurį lengva paruošti naudojant trintuvą „Masterpiece“. Nepamirškite kavos!

Trintuvas „Immersion“

Galingu trintuvu lengvai sumalsite įvairius produktus ir neaptaškysite paviršių.

„Eletrolux“ trintuvu „Immersion“ maišomi ingredientai migdolų blyneliams

Migdolų blyneliai su mėlynių padažu

Pagardinkite šiltus migdolų blynelius puikiu mėlynių padažu, kurį paprasta greitai paruošti. Mūsų galingas 700 W rankinis trintuvas turi aštrius, titanu padengtus ašmenis, kurie šviežias uogas, kopūstpalmes ir medų akimirksniu pavers piurė. Gal net greičiau, nei spėsite pasakyti „blyneliai“.

Pica su lapiniais kopūstais ir pekorino sūriu

Jei nemėgstate tąsaus picos pagrindo, žinome vieną  gudrybę, kaip padaryti jį traškų. Kepkite picą ant apverstos ketaus keptuvės – tai paprasta ir veiksminga. Patikėkite, rezultatas bus puikus!

„Kitchen Assistent“

Daug galios ir 10 greičio padėčių

Virtuvės kombainas „Expressionist“

Burokėlių keksiukai su keptu ožkos sūriu

Nuspalvinkite savo pikantiškus keksiukus keptais burokėliais. Bet kokius ingredientus nesudėtinga paversti puikiais kepiniais su virtuvės kombainu „Expressionist Kitchen Assistent“. Dėl gausybės  priedų šis išmanus įtaisas bus patikimas padėjėjas virtuvėje.