Electrolux Well Q modeliai

  • • Jūsų ištikimas pagalbininkas. Visada po ranka
  • • Bekompromisis ilgas veikimas visoms valymo užduotims
  • • Ergonominis dizainas lengvesniam valymui ten, kur reikia Jums
  • • 5 lygių oro filtracija
  • • „PowerPro“ valymo šepetys kietoms grindims
  • • Veikimo laikas iki 50 minučių
  • • Priedai: Teleskopinis dvigubas antgalis dulkių ir sunkiai pasiekiamų vietų valymui, „BrushRollClean ™“ valymo antgalis su automatine plaukų nukirpimo funkcija, mažas antgalis dulkėms valyti
  • • Valymo antgalis su automatine išsivalymo funkcija „BrushRollClean™“
  • • Siurbimas iki 45 minučių
  • • Priedai: Teleskopinis dvigubas antgalis dulkių ir sunkiai pasiekiamų vietų valymui, mažasis dulkių valymo antgalis

Karina Krysko

Aš mėgstu švarą! 😅 O kai ateina pavasaris, vis dažniau pašviečia saulutė, kuri taaaaip išryškina visas dulkeles, trupinius ir...astiradus naujam šeimos nariui Brauniui🐕, jo krentančius kailio plaukus ir smėliuką nuo pėdučių po pasivaikščiojimų.. 🙈🤣 Tai patikėkite, aš ir taip už tai, kad siurbliuoti namus kiekvieną dieną, o dabar jau tikrai TAI reikia daryti du, ar tris kart daugiau! 🤣 Dėl to aš, tiesiog, jaučiuosi be rankų, jei po ranka nėra siurblio, pageidautina belaidžio! 😅 Esu išpuikusi šiuo klausimu, nes keturius metus naudoju būtent belaidį Electrolux siurbliuką. 🤗 Jokio kito man ir nereikejo, bet...... 🙈 atsirado naujas išskirtinio dizaino, patobulintas, lengvas, manevringas, su savaiminiu galvos išsivalymu, 2-in-1 (du siurbliai viename) ELECTROLUX WellQ7 belaidis siurblys, į kurį aš įsimylėjau ir nekantrauju išbandyti, prastestuoti ir būtinai su jumis pasidalinti savo detalesne patirtimi apie šį gražuolį, prieš kurį dulkės, plaukai ir nešvarumai, tiesiog bejėgiai! 😎😍

...

Skaistė Vievesė

Tvarka namie paskutiniais nėštumo mėnesiais darosi vis svarbesnė, tenka prisipažinti, kad niekada nebuvau tvarkinguolė ir nebūsiu.. Auginant sūnų ir dirbant visada randu svarbesnių reikalų už namų ruošos darbus, tačiau siurbliuoti namus su #elextroluxwellq6 tapo gerokai maloniau. Lengvas, manevringas, išvaizdus, turi led apšvietimą ir integruotą mažą rankinį siurblį, o jis auginant Vėją namuose naudojamas kas 2 valandas :D Svarbiausia viskas už prieinamą kainą! Max laiminga ir pasiruošusi šeimos pagausėjimui ♡

Aistė Komičienė

𝐸𝑙𝑒𝑐𝑡𝑟𝑜𝑙𝑢𝑥 siurblį-šluotą turėjau prieš kokius 5 metus ir netgi dalyvavau reklaminėje fotosesijoje 🙈 (braukit į šoną ➡️), tad galėčiau save vadinti šiokia tokia @electrolux ambasadore 😅

...

Ankstesnis 𝐸𝑙𝑒𝑐𝑡𝑟𝑜𝑙𝑢𝑥 siurblys (Ergorapido, bet konkretaus modelio nepasakysiu) turėjo vienintelį minusą, kad kartais iš jo išbyrėdavo prie įėjimo durų susiurbtas smėlis, smulkūs akmenukai ir pan. 😬 Su šiuo siurbliu nėra nieko panašaus! Viską kuo puikiausiai susiurbliuoja, nieks neišbyra.

...

Sigita Kallo

Jau savaitę mūsų namuose gyvena naujasis buities pagalbininkas #electrolux #Well Q7-P. Kadangi tuose pačiuose namuose gyvena dar trys dulkių siurbliai, iš kurių vienas taip pat siurblys - šluota, atvirai pasakius, stebuklų nesitikėjau. Tačiau jam pavyko mane maloniai nustebinti!

☘️Visų pirma, labai patogi savybė, prie kurios laaabai lengva priprasti yra ta, kad siurbiant gali jį palikti viduryje kambario ir jam nereikia jokios atramos. Senąjį siurblį atsibosdavo guldyti ir lenktis vėl pakelti, kai darydavau pertrauką, na o šį galima be vargo palikti, kur tik norisi;

☘️Taip pat labai nustebino jo tylus veikimas.

☘️Labai lengvas, manevringas, turi lemputę priekyje (iš pradžių nesupratau, kam ji reikalinga, bet pastebėjau, kad su ja tikrai patogiau pastebėti net smulkiausias dulkeles, o prie gero greitai priprantama :))

☘️Labiausiai man patikęs šio siurblio funkcionalumas - mini siurbliukas, kuris yra integruotas pačiame siurblyje ir jam nereikia ieškoti papildomos vietos sandėliavimui. Anksčiau, prisipažinsiu, tikrai nesiurbdavau minkštų baldų paviršių, užuolaidų, o dabar tai darau praktiškai kiekvieno valymo metu. Taip pat labai patogu juo valyti automobilio sėdynių apmušalus!

Monika Zaborskienė

🤍🏡🇱🇹
Jei kas man dvidešimtmetei būtų pasakę, jog po 10 metų, norų sąrašas pildysis tokiais daiktais kaip siurblys, būčiau tik pasijuokus. Bet per tuos 10 metų tapau žmona (vienà kart) ir mama (du kart).
Visi norai tapo tokie žemiški, jog išgirdusi apie galimybę gauti dovanų #electrolux siurblį - net nušvitau!
Naujas siurblys! Valio!
Išpakavus norisi tik aikčioti, dailus it interjero detalė. Tad galima statyti svetainėje ir visada bus trupinimo epicentre. O kai daiktas po ranka, jis nuolat ir naudojamas.
Aš labai dažnai tingėdavau eiti ieškoti senojo laidinio siurblio, atsitempti jį iki svetainės, tad čiupdavau šluotelę su semtuvėliu ir "mama siurblys" keliais eidavo po stalu. Atrodo tos dienos liko praeityje. Dabar pati laukiu kol kas pritrupins, o aš atskrisiu su nauju Electrolux Well Q8-P belaidžiu dulkių siurbliu ir vėl namuose įsivyraus švara!
Pakuojam ir tikrai pasidalinsiu, kaip mums sekasi su juo susidraugauti. Na bet chemija yra nuo pirmo žvilgsnio!

...

Inga Šmigelskytė

Baigėsi mano savaitė su @electrolux siurbliu šluota ir dabar atvirai apie pliusus ir minusus!

Pliusai. Lengvas, stilingas, su šviesele kuri padeda matyti net menkiausias dulkeles, be laido, tad naudoti itin paprasta ir lengva. Lengvai nusiurbiami laiptai! Manevringas ir nedidelis, tad telpa po vaiko lovele ir norint išsiurbti nereikia atitraukti visos lovos. Visi priedai yra ptogiai pritvirtinti prie pačio siurblio ar įkrovimo stotelės. Siurbiant nėra namie to dulkių kvapo. Išsiima rankinis siurbliukas kuris labai lengvai susiurbia triupinėlius ar kruopas kurias išberia Markas gamindamas su manimi valgyti. Anksčiau Marko kamuoliukų baseino dugną nešdavau laukan iškratyti, dabar labai lengvai, rankiniu siurbliuku su mažuoju antgaliu išsiurbiu, kas pagreitina visą tvarkymosi laiką! Taip pat seniau dažniau griebdavau šluotą ir carinį laidinį siurblį traukdavau tik 2 kart per savaitę, o dabar su šypsena veide grindis siurbiame ir 5 ir 7 kartus 🤭 nes tiesiog labai patogu!

Minusai. Man gal šiek tiek norėtūsi daugiau galios turbo režimui ir kiek ilgesnio baterijos laiko, nes namai nemaži, jei siurbiu ne tik grindis bet ir sunkiai pasiekiamas vietas - visiem namam baterijos ne visada pakanka.
...