Įsigykite Electrolux garinę orkaitę ir kas mėnesį laimėkite dietistės V. Kurpienės mitybos planą

1. Įsigykite Electrolux garinę Orkaitę

2. Registruokite ją

3. Laimėkite dietistės V. Kurpienės mitybos planą ir kitus Electrolux prizus

Kodėl garinė orkaitė?

Garų funkcija, kuria aprūpinta naujoji orkaitė, išsaugo patiekalo sultingumą, todėl jį visada bus malonu valgyti. Maistas, pagamintas garuose, išsiskiria skoniu ir tekstūra. Gaminkite garuose žemesnėje temperatūroje, sutaupydami iki 20%* daugiau energijos ir išsaugodami iki 90%** maisto medžiagų.

Garinės orkaitės

Keliauti tvariai verta

Eikite į darbą. mokslo įstaigą, svečius, teatrą ir visur kitur. RInkitės tvaresnį judėjimo būdą ir taip ne tik padėkite gamtai lengviau kvepuoti bet ir laimėkite prizų. Walk15 programėlės papildomai įjungti nereikia, ji surenka žingsnius iš jūsų išmaniojo įrenginio automatiškai. Įsidiekite Walk15 programėlę į telefoną ir pradėkite rinkti žingsnius jau dabar!

Parsisiųsti Walk15 iš Apple App store

Parsisiųsti Walk15 iš Google play

Pagrindinis prizas - dietistės Vaidos Kurpienės mitybos planas

Užtikrintai laikykitės sveikos mitybos. Mitybos planą sudaro.
– Valgiaraštis su 100-120 receptų, su tiksliais kiekiais išsamiu gaminimo aprašymu bei nuotraukomis
– E. knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano ir atsakys į daugybę jums kylančių klausimų
– Pirkinių sąrašus kiekvienai savaitei

Prizo vertė - 79€. Plačiau apie prizą

Papildomi prizai
Electrolux Rankšluosčiai: 180 x 100 cm 
Electrolux Pledai: 150 x 120 cm

Kovo mėnesio nugalėtojai:
Mitybos planas - Gediminas, orkaitės PNC 949499573
Pledas - Kamilė, orkaitės PNC 944184890
Rankšluostis - Saulius, orkaitės PNC 944184831

Balandžio mėnesio nugalėtojai:
Mitybos planas - Domantas, orkaitės PNC 944188777
Pledas - Benas, orkaitės PNC 949499311
Rankšluostis - Gražina, orkaitės PNC 944188583

Akcijos taisyklės

 

1.1. Akcija vyksta laikotarpiu nuo 2024 m. kovo 1 d. iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. (toliau – Akcija).

1.2. Akciją organizuoja UAB „Electrolux“, įm.k. 110187827, Ukmergės g. 219, Vilnius. (toliau – Organizatorius).

1.3. Akcijos taisyklės galioja visoms „AEG“ ir „Electrolux“ orkaitėms su garų (pilno ar dalinio garo) funkcija (toliau – Produktai).

1.4. Akcija galioja tik 1.3. punkte nurodytiems prietaisams, įsigytiems Akcijoje dalyvaujančiose fizinėse ir internetinėse parduotuvėse, akcijos nurodytu laikotarpiu.

1.5. Akcijoje turi teisę dalyvauti tik fiziniai veiksnūs asmenys, sulaukę 18 metų amžiaus (toliau – Klientai), išskyrus Akcijos taisyklėse numatytus atvejus.

1.6. Akcijoje neturi teisės dalyvauti įmonės, įstaigos, organizacijos ir kiti juridiniai asmenys.

1.7. Akcijoje negali dalyvauti Akcijos Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.

1.8. Akcijoje galima dalyvauti tiek kartų, kiek įsigyta unikalių Produktų.

 

2. AKCIJOS EIGA IR PRIZAI

2.1. Akcijos metu Klientas, įsigijęs „AEG“ ar „Electrolux“ orkaitę su garų funkcija ir tinkamai užpildęs registracijos anketą internetiniame puslapyje www.electrolux.lt/sveiki_garai arba www.aeg.lt/sveiki_garai gali laimėti vieną iš įsteigtų prizų: 6 vnt. dietistės Vaidos Kurpienės sukurtų bazinių mitybos planų, 6 vnt. Iškylų pledų, 6 vnt. paplūdimio rankšluosčius.

2.2. Prizų laimėtojai, traukimo būdu, nustatomi kas mėnesį, iki sekančio mėn. 5 d. Traukime dalyvauja visos teisingai užpildytos anketos už visą Akcijos laikotarpį. Laimėtojai bus skelbiami Akcijos internetiniuose puslapiuose. Vieną kartą laimėjęs asmuo, kituose traukimuose nedalyvauja, nebent per Akcijos laiką įsigys ir užregistruos naują Produktą.

2.3. Kas mėn. bus galima laimėti 1 dietistės Vaidos Kurpienės bazinį mitybos planą, 1 iškylų pledą, 1 paplūdimio rankšluostį.

2.4. Organizatoriaus atstovas, per 5 darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo Akcijos tinklapiuose, susisiekia su Klientu anketoje nurodytais kontaktais ir individualiai susitaria dėl dovanos atsiėmimo ir perduoda ją Klientui susitartu būdu.

2.5. Dietistės Vaidos Kurpienės bazinių mitybos planų laimėtojai gaus nuolaidos kodą, 79 eur su PVM vertės, kuris padengs bazinę tokio plano įsigijimo kainą. Galutinė plano kaina gali keistis priklausomai nuo kliento pageidavimų atsižvelgti į turimas alergijas ar produktų

netoleravimą. Papildomos tokio pobūdžio išlaidos apmokamos kliento savarankiškai. Nuolaidos kodas galios 1 mėn. nuo išsiuntimo laimėtojui dienos.

2.6. Dovana bus išsiųsta tuo atveju, jeigu klientas atitinka visas šios akcijos sąlygas bei, paprašytas Organizatoriaus, galės pateikti, fiziškai ar skaitmeniniu būdu, produkto įsigijimo dokumentą/-us.

2.7. Nepavykus susisiekti su Klientu, praėjus 7 dienoms po pirmojo bandymo susisiekti, dovana grįžta į dovanų fondą.

2.8. Prizai į kitas prekes ar pinigus nekeičiami.

2.9. Organizatorius neneša jokios atsakomybės už trečiosios šalies teikiamas paslaugas, šiuo atveju dietistės Vaidos Kurpienės paruoštus mitybos planus.

3. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA

3.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Akcijos taisyklių teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.

3.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. rugsėjo 6 d.

3.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ir į jį atsakyti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo skundo gavimo dienos. Jei skundo nagrinėjimas reikalauja ilgesnio skundo nagrinėjimo laikotarpio, Organizatorius apie tai turi informuoti Pirkėją per 5 darbo dienas nuo skundo gavimo.

4. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

4.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Akcijos vykdytojas.

4.2. Akcijos metu surinkti duomenys bus naudojami ir perduoti tretiesiems asmenims tik su dovanų pristatymu susijusiais tikslais.

4.3. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje ir pateikiantys savo asmens duomenis sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi šiose Taisyklėse bei įstatymuose nustatyta tvarka.

4.4. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus saugomi įstatymų numatyta tvarka.

5. KITOS SĄLYGOS

5.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad sutinka su visomis Taisyklėse nurodytomis sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

5.2. Akcijos organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Akcijos taisykles apie tai viešai paskelbdamas tinklapyje www.electrolux.lt ir www.aeg.lt

5.3. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Akcijos Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.

5.4. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėmis. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti 5.2 punkte nurodytame tinklapyje.

5.5. Akcijoje dalyvis gali būti pašalintas iš akcijos dalyvių sąrašo, jeigu organizatorius nustato, kad akcijos dalyvis veikė apgaulingai, siekė nesąžiningų tikslų arba nesilaikė šios akcijos taisyklių.

Skaitykite daugiau

*Vidinis palyginimas, pagrįstas vienu (1) Electrolux SteamPro orkaitės [BSE998230M] ir Electrolux daugiafunkcinės orkaitės [BPE556370M] bandymu. Bandymas atliktas su lašišos filė ir sous-vide vištienos krūtinėlėmis

**Remiantis vidiniais bandymais, lyginant „SteamPro“ orkaitės (valymo garais) ir „SteamCrisp“ orkaitės (pirolitinio savaiminio išsivalymo) energijos sąnaudas. Valymo garais programa yra patentuota Electrolux US2017082295 (A1)