Electrolux pratęsta garantija

Electrolux pratęsta garantija

Kai kuriai Electrolux buitinei technikai galite prasitęsti garantiją iki 10 metų inverteriniams varikliams arba 5 metų - šaldiklių kompresoriams.

REGISTRUOKITE BUITINĘ TECHNIKĄ

Kokia pratęsta garantija taikoma Jūsų buitinei technikai

Kokia pratęsta garantija taikoma Jūsų buitinei technikai?

1. Įveskite modelį paieškos laukelyje.

2. Paspauskite ant rasto modelio, norėdami sužinoti daugiau apie prietaisą.

3. Dešinėje, po pagrindiniu produkto aprašymu rasite pratęstos garantijos pasiūlymą.

4. Paspauskite ant pasiūlymo ir rasite pratęstos garantijos terminą ir nuorodą į registracijos puslapį.

5. Norėdami pratęsti garantiją, būtinai registruokite buitinę techniką.

6. Kiekvienas buitinės technikos modelis turi būti registruojamas atskirai.

Dažniausiai užduodami klausimai apie pratęstą garantiją

Ar būtina registruoti prietaisą du kartus, t.y. paprastai 2 metų garantijai ir prailgintai 5/10 metų garantijai?

Šiuo metu yra privaloma registruoti prietaisą prailgintai 5/10 metų garantijai, kadangi neužregistravus prietaiso prailginta garantija negalios. Dėl šios priežasties turite registruoti savo prietaisą įprastai 2 metų garantijai čia ir papildomai turite dar kartą registruoti prietaisą prailgintai 5 metų garantijai čia arba 10 metų garantijai čia.

Per kiek laiko nuo įsigijimo reikia užregistruoti savo prietaisą?

Tam, kad gautumėte prailgintą 5/10 metų garantiją savo prietaisui, privalote jį užregistruoti per 3 mėnesius nuo įsigijimo datos.  Priklausomai nuo garantijos tipo, prietaiso registraciją galite atlikti paspaudę vieną iš nuorodų:

Registruoti 5 metų garantijai

Registruoti 10 metų garantijai

Ar būtina saugoti prekės įsigijimo čekį po prietaiso registracijos garantijai?

Registruodami prietaisą prailgintai garantijai turite pateikti prekės įsigijimą įrodantį dokumentą (čekis, sąskaita faktūra). Įkėlus dokumento nuotrauką į sistemą galite būti garantuoti kad šio dokumento įrodymas niekur nedings ir originalaus įsigijimo dokumento saugoti Jums nebereikia. Kilus neaiškumams, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Ar prailginta garantija padengia transportavimo, remonto, meistro apsilankymo, prietaiso išardymo/surinkimo bei atsarginių detalių išlaidas?

Prailginta garantija padengia visas prietaiso varikliui sutvarkyti reikalingas išlaidas: transportavimo, remonto, meistro apsilankymo, prietaiso išardymo/surinkimo bei atsarginių detalių. Jei turite papildomų klausimų ar dvejojate, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir mes pasistengsime atsakyti į visus Jūsų klausimus.

10 METŲ GARANTIJA KOMPRESORIUI

Tam tikriems Electrolux buitinės technikos kompresoriams siūlome 10 metų garantiją. Jeigu įsigijote tokį produktą registruokite jį ir nesirūpinkite dėl kompresoriaus gedimų.

Garantijų terminai ir sąlygos

Tam tikriems Electrolux buitinės technikos kompresoriams, kurie buvo įsigyti Lietuvoje, suteikiame galimybę pratęsti kompresoriaus garantinį terminą iki 10 metų jeigu laikomasi žemiau pateiktų sąlygų ir iki kito atskiro pranešimo:

* Užregistruokite buitinę techniką per 3 mėnesius nuo pirkimo datos, registracijos formą rasite čia

* Priklausomai nuo Jūsų pirkinio registracijos gausite sertifikatą, kuris patvirtina pratęstos garantijos terminą.

* Pratęsta garantija galioja tik pirmajam buitinės technikos sąvininkui.

* Visus pratęstos garantijos terminus ir sąlygas rasite čia.

Garantinis aptarnavimas ir jo reikalavimai

Jei pastebėjote, kad buitinė technika neveikia arba veikia su tam tikrais sutrikimais, nedelsdami susisiekite su Electrolux skambučių centru: 852780603, kuris informuos apie tolimesnius veiksmus. Sugedus varikliui ar kompresoriui pakanka pateikti sertifikatą, kad gaminiui būtų suteikta pratęsta garantija.

Technikas remontuoja indaplovę „Electrolux“

Buitinė technika su inverteriniais varikliais

Įkvėpti reiklių pirkėjų poreikių, dabar ir buitinėje technikoje naudojame profesionalios technikos patirtį - inverterinius variklius. Išbandykite tai - ir namuose.

Tyliau, efektyviau ir patvariau!

Įprastinis skalbimo mašinos variklis elektros perdavimui naudoja anglinius šepetėlius, kurie dėl trinties labiau kaista ir susidėvi, todėl prarandamas variklio efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Inverteriniai varikliai nenaudoja anglinių šepetėlių bei reguliuojami elektroniniu valdymo bloku, kuris užtikrina tikslų ir dinamišką variklių darbą. Ši technologija pasiekia puikius rezultatus - tylūs, patikimi ir ilgaamžiai.

Kaip gauti pratęstą garantiją? 

* Pratęsta garantija gali būti taikoma buitinei technikai, kuri buvo įsigyta Electrolux partnerių iki 2012 gruodžio 1 dienos ir priskirta produktų kategorijai su inverteriniu varikliu.

* Užregistruokite buitinę techniką per 3 mėnesius nuo pirkimo datos, registracijos formą rasite čia

* Jūs gausite pratęstos 10 metų garantijos sertifikatą, kurį vėliau reikės pateikti autorizuotiems Electrolux techninio aptarnavimo centrams.

Garantijų terminai ir sąlygos

* Pratęsta garantija galioja tik pirmajam buitinės technikos sąvininkui.

* Jei pastebėjote, kad buitinė technika neveikia arba veikia su tam tikrais sutrikimais, nedelsdami susisiekite su Electrolux skambučių centru: +371 67313626 ir nupasakokite esamą gedimą.

* Visus pratęstos garantijos terminus, sąlygas ir 10 metų sertifikatą rasite čia.