The Innit app

The Innit app

Diriguokite tobulo maisto paruošimui

Maisto gaminimas – tarsi simfonija, užsibaigianti gardžiu patiekalu. „Electrolux“ prietaisus galima valdyti „Innit“ programėle, padėdančia Jums diriguoti šiai simfonijai, kad kiekviename etape būtų užtikrintas dar geresnis rezultatas. Nuo individualiam skoniui pritaikytų receptų iki automatinių orkaitės nuostatų ir nuoseklios gaminimo pagalbos. „Innit“ yra dinamiška. Norite kažką greitai paruošti iš vištienos filė, kurios galiojimo laikas jau eina į pabaigą? Tokios funkcijos kaip „Ingredient swap“ (ingredientų sukeitimas) leidžia pakeisti vieną ingredientą kitu, šitaip pritaikant receptą pagal jūsų šaldytuvo turinį. Mažesnis maisto švaistymas. Daugiau jūsų mėgstamų skonių.

Prijunkite savo prietaisą prie „Innit“ ir galėsite 3 mėnesius nemokamai naudotis premium funkcionalumais.

PARSISIŲSKITE „INNIT“ PROGRAMĖLĘ

„KAS VAKARIENEI?“ GERIAU NEKLAUSTI!

Darbas. Šeima. Mokslai. Ir daugybė kitų dalykų reikalauja jūsų laiko. Kartais nėra labiau varginančio klausimo už „Kas vakarienei?“ Tačiau susiejus savo orkaitę su „Innit“ programėle, nebereikės sukti galvos, ką pagaminti. Programėlė pateikia receptus pagal individualius pageidavimus ir turimą orkaitę. Jie pritaikyti pagal jūsų alergijas, skonį ir gyvenimo būdą.

RECEPTAI PAGAL JŪSŲ GYVENIMO BŪDĄ

Internete galima rasti begales receptų. Tačiau kur gauti individualizuotų receptų, sudarytų atsižvelgiant į alergijas ir asmeninius pageidavimus? Atsakymas – „Innit“ programėlėje. „Innit“ žino, kokius ingredientus įtraukti, o kokių reikia vengti. Ir pateikia receptus, pritaikytus pagal jūsų asmeninius pageidavimus ir gyvenimo būdą. 

GARDŽIŲ PATIEKALŲ GAMINIMAS KĄ TIK TAPO PAPRASTESNIS

Gaminti gardžius patiekalus nuo šiol daug lengviau – su „Innit“. Tiesiog susiekite savo prijungtą orkaitę su „Innit“ programėle. Pasirinkus receptą, „Innit“ automatiškai nusiųs į orkaitę atitinkamą nuostatų konfigūraciją. Taip pat ji nuolat siųs pranešimus apie maisto gaminimo eigą, kad nereikėtų patiems žvilgčioti į orkaitę. Norite garnyro prie pagrindinio patiekalo? Jokių problemų. „Innit“ padės paruošti maistą tokia tvarka, kad visus patiekalus būtų galima patiekti ant stalo karštus.

 • Dvi orkaitės
  1)

  Prijunkite savo prietaisą

 • Du paryškinti receptai
  2)

  Pasirinkite receptą

 • Gaminimo laikmatis
  3)

  Pasiruoškite gaminimui

DAUGIAU JOKIO SPĖLIOJIMO VIRTUVĖJE

Dažnai ruošiant įvairius patiekalus tenka spėlioti. Ar siūlomas gaminimo laikas ir programa užtikrins pageidaujamą rezultatą? Užregistravus savo orkaitę „Innit“ programėlėje daugiau nebereikės sukti galvos, kokią gaminimo programą pasirinkti. Programėlė rekomenduoja tinkamas nuostatas kiekvienam receptui. Ir padeda gaminti gardžiausius patiekalus be jokio streso.

TIKSLUS LAIKAS – NEPRIEKAIŠTINGAS REZULTATAS

Gardūs patiekalai ant jūsų stalo. Neįmanomi be aistros. Be kruopštaus darbo. Ir be tikslaus gaminimo laiko. Su „Innit“ programėle kiekvieną patiekalą baigsite gaminti tiksliai tada, kai reikia. Kad visas maistas ant stalo būtų patiektas karštas. Kiekvieną kartą.

MAŽESNIS MAISTO ŠVAISTYMAS, DAUGIAU JŪSŲ MĖGSTAMŲ SKONIŲ

Ar yra tekę parsinešus namo pirkinių krepšį pamatyti, kad vieną reikiamą produktą pamiršote nusipirkti? Turite šaldytuve produktų, kuriuos norėtumėte panaudoti, tačiau nežinote tinkamo recepto? Su „Innit“ programėle galite sukeisti ingredientus bet kuriame iš nesuskaičiuojamos daugybės siūlomų receptų. Norite kažką greitai paruošti iš vištienos filė, kurios galiojimo laikas jau eina į pabaigą? Jokių problemų. „Innit“ pritaikys receptus pagal tai, ką tuo metu turite šaldytuve. Mažesnis maisto švaistymas.

Nice meal on plate

ATEITIES RECEPTAI LAUKIA JŪSŲ

Tapkite geresniu virtuvės šefu su lengvai suprantamais receptais, kurie leis panaudoti turimus ingredientus pačiu geriausiu būdu. Nuostabūs skoniai ir paprasti nurodymai – kad maisto ruoša teiktų vien malonumą. Pasisemkite įkvėpimo ir pirmyn užkariauti gaminimo Olimpą!

PARSISIŲSKITE „INNIT“ PROGRAMĖLĘ