„Green Collection™“ – geresniam gyvenimui

„Green Collection™“ – geresniam gyvenimui

Grąžinkite savo seną dulkių siurblį ir prisidėkite prie tvarios gamybos.

Plastiko atliekos – nesibaigianti globalaus masto problema. Daugybė namuose naudojamų prietaisų išmetami arba perdirbami ne taip, kaip reikia, tad mes norėtume tai pakeisti. Mūsų vizija – iš visiškai perdirbtų medžiagų pagaminti dulkių siurbliai. Kurkite žalesnę aplinką rinkdamiesi ekologišką dulkių siurblį, paremdami žaliuosius judėjimus arba grąžindami nebeveikiančius prietaisus tinkamai perdirbti.

Prisidėkite prie tvaresnių sprendimų. 

Lengviausias kada nors Jūsų priimtas sprendimas – draugiškas aplinkai!

Sąmoningiau mąstydami ir pakeisdami savo dulkių siurblį ekologiškesniu, kuriate švaresnę aplinką ne tik namuose, bet ir už jų durų. Iki 60 % plastiko, iš kurio gaminami „Electrolux Green Collection“ linijos modeliai, yra perdirbta. Norėdami atkreipti dėmesį į prietaisų tvarumą, ir jų pakuotes gaminame tvariai – iš 88 % perdirbto kartono. Atsisakydami plastiko gamybos, sutaupome vandens ir energijos išteklių.

Prietaisams sugedus juos galima vėl perdirbti, tad tai tampa nesibaigiančiu ciklu.

Be to, nors šios linijos dulkių siurbliai sunaudoja minimalų kiekį elektros energijos, jų galingumas ir valymo efektyvumas išlieka tokie patys kaip ir kitų mūsų gaminių. Kad ir kokio tipo dulkių siurblio ieškote, visada yra ekologiškesnė alternatyva – prietaisas su žaliu laidu. Ko gero, lengviausias kada nors Jūsų priimtas sprendimas, draugiškas aplinkai.

Atraskite 
„The Green Collection™“

„UltraSilencer™ Zen Green“

Dulkių siurbimas neturi trukdyti įprastam namų gyvenimui. Siurblys „UltraSilencer™ Zen Green“ – puikus pasirinkimas namams, kuriuose vertinama ne tik švara bei ekologija, bet ir ramybė. Itin tyliai (58 dB garsumu) veikiantis dulkių siurblys tinkamai pasirūpins Jūsų poreikiais.

„PowerForce™ Green“

Galingas ir dailus, modernus ir paprastas naudoti. Iš perdirbto plastiko pagamintas „PowerForce™ Green“ padės išvalyti bet kokios rūšies grindis. Su ratukais, besisukančiais 360° kampu, galite laisvai judėti po namus, valydami taip, kaip Jums patogu.

„SilentPerformer Cyclonic™ Green“

Gyvenimas nesustoja, kai rūpinatės savo namais. Naudodami tyliai veikiantį dulkių siurblį „SilentPerformer Cyclonic™ Green“, galite ir toliau kalbėtis telefonu. Jį naudoti paprasta, nes siurblys neturi keičiamų maišelių. O alergenus surenkantys filtrai užtikrina švaresnį namų orą. Galiausiai, tai ekologiškesnis pasirinkimas.

„SilentPerformer™ Green“

Alergiškiems žmonėms palankus „SilentPerformer™ Green“ pagamintas iš perdirbto plastiko. Juo paprasta pasiekti kiekvieną namų kampą ir kiekvieną lentyną. Nesijaudinkite dėl triukšmo – „SilentPerfomer™ Green“ padės atlikti darbus tyliai.