Siurbimo revoliucija su PURE F9

Siurbimo revoliucija su PURE F9

Sveiki,

susipažinkite su PURE F9 – dulkių siurbliu, kokio iki šiol dar nebuvo. Mes, švedai, nemėgstame girtis, bet manome, kad tai – geriausias dulkių siurblys, kokį esame sukūrę. O kuriame juos jau 100 metų. Šis siurblys toks galingas ir universalus, kad vos vieną kartą jį įkrovę galite išsiurbti visus namus*. Esame įsitikinę, kad juo dulkes siurbti bus kur kas patogiau. O kaip manote Jūs?

 

* Nustačius maksimalią galią, išsiurbia iki 80 m2 grindų ploto vienu įkrovimu. Šis siurblys atitinka Europos Komisijos (ES) reglamento Nr. 666/2013 ekologinio projektavimo reikalavimus, keliamus laidiniams dulkių siurbliams, skirtiems kilimams valyti.

Jums sukurtas PURE F9

PURE F9 atitinka visus Jūsų poreikius 

Sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinį gyvenimo būdą. Šiuo siurbliu ne tik puikiai išsiurbiamos dulkės, bet ir išvalomas išpučiamas oras. Tai padaryti padeda 5 pakopų sistema. Dėl aukščiausios kokybės mikrodulkių filtro namai tampa gerokai švaresni, o oras grynesnis.
Dulkių siurblys, pritaikytas šiuolaikiniam gyvenimo būdui, kuris padės atsikratyti naminių gyvūnų plaukų.
Pritaikytas šiuolaikiniam gyvenimo būdui.

Visa, kas geriausia

Mes suderinome tradicinio dulkių siurblio galią ir našumą su belaidžio siurblio paprastumu. Stengėmės, kad Jūsų namai būtų nepriekaištingai švarūs, vos vienąkart įkrovus įrenginį*. PURE F9 yra toks galingas ir universalus, kad gali būti vienintelis namų dulkių siurblys.

**Nustačius maksimalią galią, vienąkart įkrovus, išsiurbia iki 80 m2 grindų plotą. Šis siurblys atitinka ES direktyvos 2009/125/EB ekologinio projektavimo reikalavimus, keliamus laidiniams dulkių siurbliams, skirtiems kilimams valyti.

Neprilygstamas universalumas

Unikalus slankusis pagrindinis prietaisas leidžia išvalyti kiekvieną namų kertelę: nuo grindų po žemais baldais iki sunkiai pasiekiamų lubų kampų. PURE F9 integruota ištraukiama žarna ir išmanusis įtaisas „trys viename“ prisitaiko prie visų Jūsų namų paviršių bei baldų.

Ergonomiška konstrukcija

Kiekvienam patogus aukštis: keisdami PURE F9 sustumiamo vamzdžio ilgį, galite pasirinkti Jums patogų siurblio aukštį. Unikalus slankusis prietaisas bei žemas sunkio centras leidžia siurblį lengvai laikyti ir valdyti. Tarsi būtų subalansuota būtent Jums.

Padarykite pertraukėlę, kada tik panorėję

Savarankiškai PURE F9 stovėti įgalinanti konstrukcija prireikus leidžia šį prietaisą patogiai pastatyti ir pratęsti darbą vėliau, kai būsite pasiruošę.

Visos dulkės bus pastebėtos

Ryškios siurblio antgalio LED lemputės padeda lengvai pastebėti ir mažiausias dulkeles. Todėl jos neliks neišvalytos net tamsiuose kampuose po baldais.

„Auto Function“

Išmanioji galia ir našumas. Pažangi PURE F9 funkcija „Auto Function“*** leidžia automatiškai sureguliuoti oro srautą bei siurbimą pagal valomą paviršių. Tai padės kuo geriau surinkti dulkes. 

*** Funkcija „Auto Function“ yra įdiegta tik pažymėtuose modeliuose.

Visi PURE F9 siurbliai

Užtikrinkite, kad Jūsų namuose visada bus grynas oras. Šis modelis turi „Auto Function“ funkciją. Taip pat pridedama: išmanusis įtaisas „trys viename“, lanksti alkūnė ir antgaliai lovai bei audiniams siurbti.
Atsikratykite naminių gyvūnų plaukų bei kvapų. Šio modelio siurblys turi „Auto Function“ funkciją. Taip pat pridedama: išmanusis įtaisas „trys viename“, lanksti alkūnė, antgalis naminių gyvūnų plaukams susiurbti ir guminis antgalis jautriems paviršiams.
Šis modelis turi „Auto Function“ funkciją. Taip pat pridedama: išmanusis įtaisas „trys viename“ ir lanksti alkūnė.
Pritaikytas šiuolaikiniam gyvenimo būdui.
Pritaikytas šiuolaikiniam gyvenimo būdui.