Gerai pasirūpinta

Gerai pasirūpinta

Profesionalus valymas namuose

Sudėtingiausiai valomus drabužius galite saugiai skalbti namuose, naudodami „Electrolux“ prietaisus. Jie puoselėja audinius, atnaujina spalvas ir išlaiko formą. Gerai prižiūrimus drabužius galėsite dėvėti ilgiau. Cheminis valymas nėra reikalingas.

Kaip apsaugoti drabužius, kurie saugo Jus

Atšiaurioms klimato sąlygoms reikia tinkamų drabužių. Gerai prižiūrėkite savo lauko drabužius ir jie ne tik puikiai atrodys, bet ir tarnaus metų metus.

Trijų skirtingų tipų Helly Hansen striukės.

Kiekvieno sluoksnio priežiūra

Jei norite gerai apsisaugoti nuo šalčio, renkitės keliais sluoksniais. Išorinis sluoksnis, pavyzdžiui, slidinėjimo ar buriavimo striukė, nepraleidžia vėjo, lietaus ar sniego. Vidurinis – paprastai flisas arba pūkai – sulaiko šilumą. O arčiausiai kūno esantis vilnos sluoksnis padeda išlikti sausiems, apsaugodamas odą nuo drėgmės. Visi sluoksniai yra svarbūs, tad tinkamai saugokite drabužius, kad jie apsaugotų Jus – nesvarbu, kur bekeliautumėte.

Striukės

Helly Hansen pūkinė striukė

Kaip prižiūrėti striukę

Skalbkite striukę kiekvieną kartą prieš vykdami slidinėti, buriuoti ar kitur, kur susidursite su drėgme ir šalčiu. Jei jaučiate, kad audinys pasidarė mažiau pralaidus orui, skalbimas padės atverti jo poras. Jeigu vanduo nenuteka, bet ima įsigerti į paviršių, padidinkite striukės atsparumą skalbdami ją žemoje temperatūroje ir džiovindami su lauko drabužių programa. Lyginkite tik šiek tiek šiltu lygintuvu.

Moteris, laikanti ką tik išskalbtą Helly Hansen slidinėjimo striukę
GREITAJAM NUSILEIDIMUI

Paruošta slidinėjimui – išskalbta ir išdžiovinta namuose su „Electrolux“ 

Skalbyklės „UltraCare“ valdymo skydelis

Papildomas skalavimas, geresnis rezultatas

Skalbdami striukę nenaudokite minkštiklio, nes jis gali užkimšti audinio poras. Dėl to gali sumažėti striukės atsparumas vandeniui ir oro pralaidumas. Geriausia rinktis skystą skalbiklį be jokių priedų. Naudokite antrą skalavimo ciklą, kad gerai pašalintumėte skalbiklio likučius. Jūsų striukė atrodys ir tarnaus kaip nauja.

 • Žemos temperatūros programa „Electrolux“ skalbyklėje
  Pasirinkite tinkamą priemonę

  Savo striukę skalbkite žemoje temperatūroje su skystu skalbikliu be priedų.

 • Moteris, laikanti slidinėjimo striukę
  Lauko drabužių programa

  Naudokite lauko drabužių programą savo „Electrolux“ džiovyklėje „DelicateCare“, kad drabužiai praleistų mažiau vandens.

 • Slidinėjimo striukė iš arti
  Saugokite paviršių

  Prieš skalbdami ir džiovindami, ištuštinkite kišenes, užsekite lipdukus ir užtrauktukus.

„UltraCare™ Eco“

Tinkamai pasirūpinkite savo drabužiais – gerai jaučiatės, kai gerai atrodote

Skalbyklė „UltraCare Eco“

Puikūs rezultatai žemoje temperatūroje

Skalbimas 30 laipsnių temperatūroje ne tik mažiau kenkia aplinkai, bet ir geriau saugo Jūsų drabužius. Su „UltraCare™ Eco“ galite drąsiai rinktis 30 laipsnių temperatūrą tiems drabužiams, kuriuos iki šiol skalbėte 40 laipsnių temperatūroje. Geriau prižiūrimi drabužiai ilgiau atrodys kaip nauji.

Pūkinės striukės

Kaip prižiūrėti pūkinę striukę

Pasirūpinkite savo pūkiniais drabužiais, kad Jums su jais būtų šilta ir patogu. Mūsų skalbyklėje „UltraCare™ Eco“ drungname vandenyje skalbiama pūkinė striukė tarnaus ilgesnį laiką. Įdėjus džiovinimo kamuoliukų į mūsų džiovyklės „DelicateCare“ būgną, striukės kampuose nesikaups pūkai. Jauskitės jaukiai ir patogiai.

Moteris, besižavinti savo ką tik išskalbta pūkine striuke

Niekada neskalbkite pūkinės striukės rankomis

Pūkinę striukę visada geriau skalbti skalbyklėje. Tam, kad išsaugotumėte jos apsaugines savybes, naudokite papildomą skalavimo programą skalbiklio ar miltelių likučiams iš pūkų pašalinti. Kad striukė neprarastų formos, išimkite ją iš būgno iš karto po skalbimo. Ir niekada negręžkite iš jos vandens sukdami ar traukdami – nuspauskite vandenį striukę ištiesę.

 • Žemos temperatūros programa „Electrolux“ skalbyklėje
  Naudokite žemą temperatūrą

  Pūkinius gaminius skalbkite drungname vandenyje, pasirinkę tinkamą režimą su papildomu skalavimo ciklu.

 • Džiovinimo rutuliukų „Electrolux“ džiovyklėje vaizdas iš arti
  Pasirinkite tinkamą programą

  Norėdami geriausiai išdžiovinti drabužius, pasirinkite ilgą džiovinimą ir vidutinę temperatūrą. Naudokite džiovinimo kamuoliukus. Neištraukite drabužių, kol jie nebus visiškai sausi.

 • Helly Hansen pūkinė striukė
  Apsaugokite savo striukės paviršių

  Pūkinę striukę skalbkite atskirai nuo kitų drabužių, iškraustykite jos kišenes, užsekite lipdukus ir užtrauktukus.

Fliso džemperiai

Kaip prižiūrėti fliso gaminius

Skalbkite savo fliso gaminius namuose. Geriausia rinktis šiltą vandenį ir švelnų skalbiklį, o minkštiklio nenaudoti. Flisas puikiai sugeria vandenį, todėl būtinai papildomai jį išskalaukite, kad pašalintumėte visus skalbiklio likučius. Rekomenduojame išdžiovinti, kad audinys gerai atrodytų ir būtų švelnus.

 • Žemos temperatūros programa „Electrolux“ skalbyklėje
  Skalbkite su sintetiniais gaminiais

  Neskalbkite fliso drabužių su medvilniniais, nes jie apsivels. Verčiau skalbkite su kitais sintetiniais drabužiais, pavyzdžiui, poliesterio ar nailono.

 • Moteris, laikanti multino džemperį
  Nelyginkite – naudokite garus

  Savo džemperį džiovinkite džiovyklėje, naudodami sportinių ar sintetinių drabužių programą. Nelyginkite jo. Verčiau išmėginkite garų programą.

 • Multino džemperis iš arti
  Saugokite paviršių

  Prieš skalbdami ir džiovindami, ištuštinkite visas kišenes, užsekite lipdukus ir užtrauktukus.

Kaip prižiūrėti klasikinius drabužius

Mados keičiasi, bet balti marškiniai visada yra teisingas pasirinkimas. Tam, kad jie atrodytų gerai, nebūtinas cheminis valymas. 

Balti marškiniai su skalbimo etikete, kabantys svetainėje

Jūsų stiliaus pagrindas

Įvaizdis prasideda nuo drabužinės. Čia galite eksperimentuoti su tuo, kas nauja ir tuo, kas niekada neišeina iš mados. Paprasti, bet elegantiški klasikiniai marškiniai gali būti pagrindas, prie kurio priderinsite stilingus akcentus. Jie tiks ir šventei, ir kasdienai.

Moteris, laikanti ką tik išskalbtus, šiugždančius baltus marškinius
Paruošta drabužinei

Jūsų marškiniai išliks balti ir gaivūs, prižiūrimi su mūsų skalbyklėmis ir džiovyklėmis

 • Atsagstyti mėlyni marškiniai
  Patikrinkite etiketę

  Prieš skalbdami, atsagstykite marškinius, nepamirškite rankogalių ir apykaklių. Būtinai patikrinkite rekomendacijas etiketėje.

 • Šiugždantys balti marškiniai
  Rinkitės tinkamą priemonę

  Naudokite miltelius, kurių sudėtyje yra baliklio, kad Jūsų balti marškiniai atrodytų kaip nauji.

 • Paveikslėlyje parodytas tarpas, kurį reikia palikti tarp drabužių ir būgno viršaus
  Palikite pakankamai vietos

  Palikite delno pločio tarpą tarp skalbinių ir būgno viršaus, kad ant drabužių neliktų skalbimo priemonės likučių.

Pakreipti šiugždantys balti marškiniai
„SteamCare“

Lygūs ir gaivūs audiniai. Greitai atgaivinkite savo drabužius tarp skalbimų garais

Skalbyklė „SteamCare“

SPA Jūsų marškiniams

Jūsų marškiniams tenka atlaikyti daug. Po ilgos dienos jie praranda gaivumą. Tačiau jam sugrąžinti prireiks vos 30 minučių garuose mūsų skalbyklėje su funkcija „SteamCare“. Garai išvalo audinį ir pašalina nemalonų kvapą – marškinius vėl galima dėvėti.

Vyras, dėvintis marškinius, kurie yra pusiau susiglamžę, pusiau išlyginti, kad būtų parodyti „SteamCare“ privalumai

Garų galia

Pakabinkite marškinius vonioje, kai prausiatės duše, ir pamatysite, kad pabuvę garuose jie atrodo daug puikiau. Drėgmė padeda išlyginti marškinių raukšles ir suteikia jiems gaivos. Norėdami greičiau ir paprasčiau pašalinti raukšles, išmėginkite mūsų skalbykles su funkcija „SteamCare“. Naudojant integruotą garų programą, Jūsų drabužiai atrodys kaip nauji net be skalbimo.

Marškiniai lyginami garų sistema

Geresnis lyginimo būdas

Naudodami skalbyklės garų programą dažniausiai galite išvengti lyginimo. Vis dėlto, kai jo prisireikia, rekomenduojame taip pat naudoti garus. Mūsų lyginimo sistema „Steam Station“ greitai pagamina daug garų, kurie atpalaiduoja audinį. Dėl to nereikia taip ilgai veikti drabužių aukšta temperatūra, o tai padeda ilgiau išsaugoti audinius.

Kaip prižiūrėti vilnonius drabužius

Vilnonius drabužius nešiosite ilgai, jei tinkamai juos prižiūrėsite. Šie patarimai padės gerai pasirūpinti ir prabangiu paltu, ir kasdieniu megztiniu.

Vilnonių gaminių skalbimas

Kabantis baltas vilnonis megztinis

Ypatingoji vilna 

Vilna yra nuostabus audinys. Ji suyra gamtoje, yra atspari ugniai ir netgi apsaugo nuo pavojingų saulės spindulių. Iš visų audinių ji yra pralaidžiausia orui, be to, reaguoja į kūno temperatūros pokyčius. Kai šalta, ji sušildo, kai karšta – neleidžia perkaisti. Šis ypatingas audinys reikalauja ypatingos priežiūros.

Logotipas „Woolmark Green“
Patvirtinta „Woolmark“

Vilnonius gaminius, kuriems tinka tik rankinis skalbimas, yra saugu skalbti mūsų skalbyklėse su „Woolmark“ simboliais „Blue“ ir „Green“

 • „UltraCare Eco“ valdymo skydelis, rodantis skalbimo šalt vandeniu ciklą
  Skalbimas šaltu vandeniu

  Jeigu Jūsų skalbyklėje nėra vilnos programos, rekomenduojame naudoti skalbimo šaltu vandeniu programą, tinkamą tik rankomis skalbiamiems vilnoniams gaminiams. Visada savo vilnonius drabužius skalbkite išvirkščius.

 • Baltas vilnonis megztinis
  Tinkama skalbimo priemonė

  Stenkitės nenaudoti intensyvaus skalbimo priemonių, „Bio“ skalbimo priemonių su fermentais arba miltelių ir skalbiklių, kurių sudėtyje yra baliklių. Reikėtų naudoti specialiai vilnoniams gaminiams skirtą skalbimo priemonę.

 • Vilnonių drabužių krūva
  Laikykite tinkamai

  Savo megztinius laikykite sulankstytus ir paguldytus, kad jie neišsitampytų. Jeigu reikia pakabinti, naudokite specialiai megztiems gaminiams skirtas pakabas.

Baltas vilnonis megztinis su „Electrolux“ geros priežiūros etikete

Vilnonių gaminių skalbimas

Girdėjote, kad vilną reikia skalbti rankomis? Laikai pasikeitė. Naudojant mūsų skalbyklę „UltraCare™ Eco“ pasirūpinama kiekvienu siūlu. Kadangi skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis sumaišomi dar prieš jiems patenkant į būgną, Jūsų vilnoniai drabužiai įgauna neprilygstamo švelnumo.

„DelicateCare“

Džiovinkite savo drabužius džiovyklėje su programa kiekvienam audiniui

Vilnonių gaminių džiovinimas

Dabar savo vilnonius gaminius galite džiovinti. Džiovyklės „DelicateCare“ jiems turi specialią programą. Dėl tinkamo būgno greičio vilna priglunda prie sienelės. Rezultatas toks pats, kaip džiovinant ištiesus. Garantuojame – drabužiai nesusitrauks, nesivels ir neišsitampys.

Mėlynas vilnonis megztinis

Daugiau jokių „skalbti tik rankomis“

Pažadame, kad Jūsų vilnoniai drabužiai bus valomi labai atsargiai. Mūsų skalbyklės-džiovyklės pirmosios rinkoje gavo „Woolmark“ ženklą. Bendrovė „Woolmark“ nustato vilnos gaminių standartus, kurie yra pripažinti pasauliniu mastu. Galite drąsiai skalbti ir džiovinti savo vilnonius gaminius viename prietaise.

Kaip išlaikyti spalvas ryškias

Spalvoti drabužiai blunka ir praranda savo išvaizdą greičiau nei tamsūs ar balti. Tačiau tinkamai prižiūrimi Jūsų spalvoti drabužiai išliks ryškūs ilgiau.

Šiek tiek spalvų Jūsų gyvenimui 

Spalvos nuteikia teigiamai. Jos džiugina ir prideda optimizmo Jūsų kasdienybei. Tačiau spalvoti drabužiai yra labiau pažeidžiami, jie linkę blukti. Su jais reikia elgtis švelniai, suprasti, kaip jais tinkamai pasirūpinti, kad jie suteiktų Jums energijos ir džiaugsmo.

Rinkdamiesi skalbimo priemonę, atsižvelkite į jos savybes. Skysti skalbikliai ir geliai labiausiai tinka spalvotiems drabužiams. 

 • 1
  Rūšiuokite drabužius

  Surūšiuokite savo drabužius pagal spalvas: ryškiausius drabužius, pavyzdžiui, violetinius, raudonus ir oranžinius, galima skalbti kartu, taip pat ir mėlynus su žaliais. Jeigu vienas drabužis labai išsiskiria savo spalva, rekomenduojame jį skalbti rankomis.

 • 2
  Pasirūpinkite dėmėmis

  Kai kurioms dėmėms pašalinti reikia šiek tiek daugiau pastangų: apžiūrėkite drabužius ir užpilkite ant dėmių truputį skysto skalbiklio, tuomet atsargiai paskalaukite vandenyje. Venkite labai karšto vandens programų, nes dėmės gali likti visam laikui, o audinys – išblukti.

 • 3
  Jei dvejojate, išverskite

  Visada skalbkite drabužius išvirkščiai, kad mažiau trintųsi audinio pluoštas, o tarp skalbinių ir būgno viršaus būtinai palikite bent savo delno pločio tarpą. Pasirinkite žemą, daugiausia 30 laipsnių temperatūrą, švelnią ar vidutinę skalbimo programą.

„UltraMix“

Skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis iš anksto sumaišomi su vandeniu, taip geriau prižiūrimi skalbiniai.

„UltraM“

Vėsesnis skalbimas

Technologija „UltraMix“ leidžia spalvotus drabužius skalbti žemesnėje temperatūroje. Skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis yra atskirai sumaišomi vandenyje dar prieš jiems patenkant ant drabužių, todėl netgi skalbiant žemoje temperatūroje pasiekiami geresni rezultatai. Technologija „UltraMix“ naudojama visose skalbyklėse „UltraCare“.

Rūpestingas džiovinimas

Drėgnų spalvotų drabužių laikymas kartu gali pažeisti spalvas, todėl išimkite juos iš būgno, kai tik pasibaigia skalbimas. Džiovinimui rūšiuokite juos pagal audinį, o ne pagal spalvas. Skirtingi audiniai išdžiūva per skirtingą laiką, todėl taip išvengsite nereikalingo mechaninio streso ir drabužius dėvėsite ilgiau. 

Patogus drabužis, patogi priežiūra

Geri džinsai – ne tik patogus drabužis, bet ir puiki investicija. Tinkamai prižiūrimi džinsai su laiku tampa vis vertingesni. 

Džinsinių drabužių priežiūra

Džinsinis audinys yra patvarus, bet jei norite ilgai nešioti savo džinsus, ypač spalvotus, margintus ar intensyvios indigo spalvos, turite jais tinkamai pasirūpinti. Ilgalaikio džinsinių drabužių dėvėjimo paslaptis – kuo trumpesnis skalbimas žemoje temperatūroje.

Mūsų technologija „OptiSense“ automatiškai koreguoja skalbimo programą pagal drabužių kiekį ir užtikrina, kad niekada neskalbtumėte džinsų per ilgai.

 • 1
  Neleiskite išblukti

  Neskalbkite savo džinsinių drabužių kartu su šviesiais, kad džinsai neprarastų savo spalvos nudažydami kitus skalbinius. Jei yra galimybė, rinkitės džinsų programą džiovindami – ji sukurta išlaikyti spalvą ir suminkštinti audinį.

 • 2
  Patikrinkite naujų džinsų etiketę

  Kai kurie gamintojai rekomenduoja pirmą kartą džinsinius drabužius skalbti rankomis: išverskite juos, įpilkite į vandenį nedidelį kiekį skystos skalbimo priemonės ir pamirkykite bent 45 minutes, retkarčiais atsargiai pamaišydami. Paskui gerai išskalaukite šaltu vandeniu ir pakabinkite išdžiūti.

 • 3
  Priemonė džinsiniam audiniui

  Skalbkite džinsus tinkama skalbimo priemone. Tinka spalvotiems drabužiams pritaikyti milteliai ar skalbiklis. Skystos skalbimo priemonės arba skalbimo kapsulės mažiausiai blukina spalvas.

„UltraMix“

Skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis iš anksto sumaišomi su vandeniu, taip geriau prižiūrimi skalbiniai

Pasirūpinkite savo džinsais

Mūsų technologija „UltraMix“ geriau pasirūpina Jūsų džinsiniais drabužiais. Kitaip nei įprastai, skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis sumaišomi su vandeniu dar prieš jiems patenkant ant drabužių. Todėl džinsai geriau išskalbiami ir tampa švelnesni. Technologija „UltraMix“ naudojama visose skalbyklėse „UltraCare“.

Džiovinkite džiovyklėje 

Galbūt girdėjote, kad į džiovyklę džinsų geriau nedėti. Vis dėlto tiesa ta, kad džiovyklojė išdžiovinti jie bus minkštesni ir geriau išlaikys savo formą. Žinoma, svarbu laikytis nurodymų drabužio etiketėje ir išimti džinsus dar kiek drėgnus, kad jie nesusiglamžytų.

Kaip išlaikyti gerą sportinių drabužių būklę

Sportiniai drabužiai turi padėti Jums pasijusti stipresniais ir labiau pasitikėti savimi. Jei tinkamai juos prižiūrėsite, jie savo funkcijas atliks puikiai.

Sportinių drabužių priežiūra

Ilgesnio dėvėjimo paslaptis yra skalbimas šaltu vandeniu, todėl venkite aukštos temperatūros net tada, kai drabužiai yra labai purvini. Rekomenduojame naudoti specialiai pritaikytą sportinių drabužių programą, kuri juos išskalbs efektyviau. Rinkitės skalbimo priemonę, tinkamą sunkiai įveikiamoms dėmėms ir kvapams šalinti.

Skalbdami sportinius drabužius geriau nenaudokite audinių minkštiklio, ypač kai skalbiate plėveles turinčius audinius, pavyzdžiui „Gore-Tex“. Minkštiklis gali slopinti audinio pralaidumą orui. 

 • 1
  Išplaukite prakaitą

  Medvilniniai marškinėliai sugeria daug daugiau drėgmės, todėl jiems reikia papildomo dėmesio. Išverskite juos ir ant pažastų sričių užpilkite skysto skalbiklio. Pamirkykite maždaug 30 minučių ir tuomet išskalaukite maksimalioje etiketėje nurodytoje temperatūroje.

 • 2
  Tinkama programa

  Jeigu Jūsų skalbyklėje ar džiovyklėje nėra sportinių drabužių programos, sintetikai skirta programa tiks, nes yra labai panaši. Rinkitės papildomą skalavimą, jei drabužiai labai nešvarūs. Džiovinimui atskirkite medvilninius drabužius nuo sintetinių, nes jie skirtingai sugeria drėgmę.

 • 3
  Pasirūpinkite krepšiu

  Išlaikykite savo sportinį krepšį gaivų tarp treniruočių. Jeigu jame laikysite porą džiovinimo servetėlių, jis gerai kvepės. Niekada nepalikite savo treniruočių drabužių krepšyje. Kuo greičiau juos išimkite, net jei planuojate skalbti vėliau.

Skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis iš anksto sumaišomi su vandeniu, taip geriau prižiūrimi skalbiniai

„Ultramix“

Puoselėkite savo drabužius

Mūsų technologija „UltraMix“ geriau pasirūpina Jūsų sportiniais drabužiais. Kitaip nei įprastai, skalbimo priemonė ir audinių minkštiklis sumaišomi su vandeniu dar prieš jiems patenkant ant drabužių. Todėl jie geriau išskalbiami ir tampa švelnesni. Technologija „UltraMix“ naudojama visose skalbyklėse „UltraCare“.

Paprastas džiovinimas

Norėdami geriausių rezultatų, naudokite sportinių drabužių programą, ji džiovina šiek tiek veiksmingiau. Programa turi ilgesnę vėsinimo fazę pabaigoje, todėl Jūsų sportiniai drabužiai iškart bus tinkami dėvėti. Medvilniniai ir sintetiniai drabužiai džiūsta skirtingu greičiu, nes skirtingai sugeria drėgmę, todėl prieš džiovinant juos reikėtų atskirti.